Start / Kontakt / Dział Sprzedaży

Dział Sprzedaży

Marek Sudolski

Dyrektor ds. Sprzedaży

+48 506 009 271

+ 48 56 654 49 04

marek.sudolski@apator.com

Waldemar Kałaska

Doradca Dyrektora ds. Sprzedaży

 

 

 

+48 506 009 273

+48 56 654 49 16

waldemar.kalaska@apator.com

Andrzej Waliszewski

Kierownik Działu Sprzedaży Automatyki

 

+48 506 009 274

+48 56 654 49 17

andrzej.waliszewski@apator.com

Andrzej Gajtkowski

Kierownik Działu Sprzedaży Modułów i Komponentów

+48 797 991 410

+48 56 654 49 06

andrzej.gajtkowski@apator.com

Radosław Jaroszewski

Kierownik Sprzedaży Urządzeń Energetycznych

+48 697 101 971

+ 48 56 654 49 14

radoslaw.jaroszewski@apator.com

Józef Piekarski

Specjalista ds. Techniczno-handlowych

Dział Sprzedaży Urządzeń Energetycznych

 

 

+48 506 009 274

+48 56 654 49 12

jozef.piekarski@apator.com

Krzysztof Dec

Kierownik Działu Sprzedaży

Oddział Katowice

+48 506 009 285

+48 32 781 01 22

krzysztof.dec@apator.com

Piotr Łopaciuk

Specjalista ds. Sprzedaży Modułów i Komponentów Oddział Katowice

+48 512 990 412

+48 32 781 01 22

piotr.lopaciuk@apator.com

Janusz Liszka

Specjalista ds. Sprzedaży Aplikacji

Oddział Katowice

+48 506 421 788

+48 32 781 01 22

janusz.liszka@apator.com

Marek Urbaniak

Specjalista ds. Techniczno-handlowych 

Oddział Katowice 

+48 32 781 01 22

+48 506 009 287

marek.urbaniak@apator.com

Ewelina Porc

Specjalista ds. Sprzedaży i Administracji 

Oddział Katowice 

+48 32 781 01 22

+48 508 684 741

ewelina.porc@apator.com 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamknięcie cookie's
udostępnij