Start / Firma / Kariera i rozwój / Aktualne oferty pracy / Specjalista Sprzedaży Rozwiązań Zasilania i Urządzeń Rozdzielczo-Sterowniczych (Polska płn. i płd.)

Specjalista Sprzedaży Rozwiązań Zasilania i Urządzeń Rozdzielczo-Sterowniczych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż rozwiązań/produktów dedykowanym projektom inwestycyjnym i modernizacyjnym branży elektrycznej, głównie z zakresu rozwiązań zasilania SN i nn obiektów i urządzeń przemysłowych. Ponadto będzie mogła wykazać się wiedzą na temat aparatury rozdzielczej i sterowniczej w ujęciu dopasowanych rozwiązań systemowych zgodnych z potrzebami rynku docelowego.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży w wyznaczonym regionie
  • Intensywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami
  • Bieżąca analiza i raportowanie danych z przydzielonego segmentu docelowego w zakresie:

     - analizy klientów oraz konkurencji w obszarze sprzedaży

     - analizy potrzeb każdego klienta docelowego

     - analizy cenowej oferty własnej i konkurencji

  • Realizacja celów sprzedażowych – zwiększanie wolumenu sprzedażowego:

     - opracowywanie i składanie kompletnych ofert techniczno-handlowych

     - doradztwo techniczno-handlowe w zakresie ofertowanych rozwiązań

     - prowadzenie negocjacji handlowych

  • Raportowanie - pipeline projektów, prognoza sprzedaży, realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - energetyka, elektrotechnika lub kierunki pokrewne
  • Doświadczenie w branży automatyki/energetyki/elektryki
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość pakietu biznesowego MS Office
  • Prawo jazdy
  • Dyspozycyjność i mobilność w granicach regionu pracy
  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z szeroką rozumianą elektryką

Wymagania kompetencyjne:

  • Dobra organizacja i planowanie czasu pracy
  • Kultura osobista, samodzielność, odpowiedzialność, wytrwałość w dążeniu do osiągania celów
  • Witalność, energia i swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i ich utrzymywanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy

Poszukujemy Specjalistów Sprzedaży Rozwiązań Zasilania w regionach Polski:

  • północno-zachodniej
  • północno-wschodniej
  • południowo-zachodniej
  • południowo-wschodniej

Kontakt:

Aplikacje z dopiskiem nazwy stanowiska proszę przesyłać na adres: rekrutacja.control@apator.com lub do siedziby firmy na adres:

Apator Control Sp. z o.o.

ul. Polna 148

87-100 Toruń

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883.). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.