Start / Firma / Kariera i rozwój / Aktualne oferty pracy / Specjalista Inżynier Mechanik (Toruń)

Specjalista Inżynier Mechanik

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie elementów rozwiązań mechaniki maszyn na platformach CAD (2D, 3D)
  • Planowanie, koordynacja i prowadzenie bezpośredniego nadzoru nad podwykonawcami
  • Dokonywanie wizji lokalnych, prowadzenie uzgodnień technicznych i ustaleń zakresu realizacji
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań technicznych w ramach posiadanych kwalifikacji
  • Kosztorysowanie koncepcji rozwiązań technicznych, zapewnienie wsparcia stanowiskom handlowym
  • Prowadzenie analiz ofert dostawców, optymalny kosztowo i technicznie wybór rozwiązań sprzętowych
  • Prowadzenie nadzorów projektowych podczas budowy, montażu i rozruchów urządzeń

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe: kierunek mechaniczny, budowa maszyn lub inny kierunek techniczny
  • Minimum 3-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość narzędzi projektowych CAD platform AUTOCAD
    (mile widziana INVENTOR, SOLID WORKS)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość rozwiązań konstrukcji i budowy maszyn przemysłowych
  • Znajomość rozwiązań przenoszenia napędu w maszynach przemysłowych
  • Znajomość rynku dostawców rozwiązań przemysłowych
  • Wiedza z zakresu stosowanych rozwiązań energoelektroniki, hydrauliki, pneumatyki i automatyki
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne typu D, E
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania kompetencyjne:

  • Dobra organizacja i planowanie czasu pracy
  • Kultura osobista, samodzielność, odpowiedzialność, wytrwałość w dążeniu do osiągania celów
  • Witalność, energia i swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i ich utrzymywanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędnia pracy
  • Pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy

Miejsce pracy: Toruń

Kontakt:

Aplikacje z dopiskiem nazwy stanowiska proszę przesyłać na adres: rekrutacja.control@apator.com lub do siedziby firmy na adres:

Apator Control Sp. z o.o.

ul. Polna 148

87-100 Toruń

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883.). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.