Start / Firma / Kariera i rozwój / Aktualne oferty pracy / Manager Produktu Systemów Zasilania Energią Elektryczną Jednostek Pływających

Manager Produktu Systemów Zasilania Energią Elektryczną Jednostek Pływających

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie i rozwój komercyjny produktu opracowanego na bazie rozwiązań projektu badawczo-rozwojowego „Mobilny System Zasilania Statków Napięciem Średnim z Nabrzeży Portowych”. Produkt dedykowany jest na rynek przemysłu nadmorskiego. Osoba zatrudniona będzie mogła wykazać się wiedzą na temat aparatury rozdzielczo-sterowniczej w ujęciu dopasowanych rozwiązań systemowych zgodnych z przeznaczeniem Produktu.

Zakres obowiązków:

  • Analiza, typowanie rynków i potrzeb dla rozwiązań zastosowanych
    w Produkcie
  • Doradztwo techniczne dla klienta w zakresie Produktu
  • Koordynacja procesów realizacji zadań w ramach pozyskiwanych zamówień
  • Udział w odbiorach końcowych i nadzór nad wdrożeniem Produktu
  • Definiowanie nowych i rozwój istniejących rozwiązań zastosowanych
    w Produkcie
  • Proponowanie nowych oraz rozwój istniejących rozwiązań dotyczących poprawy efektywności energetycznej w przemyśle portowym
  • Doradztwo w zakresie zarządzania efektywnością energetyczną w przemyśle nadmorskim z wykorzystaniem oferowanego Produktu
  • Ofertowanie, prowadzenie negocjacji, sprzedaż Produktu na rynek docelowy

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe - elektrotechnika, energetyka
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z wdrażaniem rozwiązań technicznych na rynku energetycznym
  • Znajomość zagadnień (procesów) związanych z rynkiem urządzeń energetycznych, systemów zasilania
    i urządzeń odbiorczych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na kontakt bezpośredni z kontrahentem
    oraz sporządzanie i analizę dokumentacji
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne do 15 kV
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących przemysłu energetycznego
    oraz nadmorskiego w Polsce i krajach UE

Wymagania kompetencyjne:

  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych
  • Komunikatywność, sumienność,  odpowiedzialność, samodzielność
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    na rynku w branży automatyki przemysłowej i zasilania energetycznego
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy

Miejsce pracy: Wybrzeże

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji  z dopiskiem nazwy stanowiska na adres: rekrutacja.control@apator.com lub do siedziby firmy na adres:

Apator Control Sp. z o. o.
ul. Polna 148
87-100 Toruń

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.